• |
ide | kryesore

Rama: Aeroporti i Kukësit hapet për pak ditë, çunat nga Londra do të përzgjidhen në bazë të numrit të sharjeve dhe përqeshjeve që më kanë bërë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama tha se aeroporti i Kukësit do të nisë punën brenda pak ditëve. Ai zbuloi se avioni i parë që do të zbresë në këtë aeroport do të jetë ai i ‘Air Albania’, me “çunat e Kukësit”.

“Aeroporti i Kukësit për pak ditë do të hapë dyert për uljen e parë të Air Albania-s me çunat e Kukësit që do vijnë nga Londra të seleksionuar në bazë të numrit të sharjeve dhe të përqeshjeve që më kanë bërë mua kur thoja që do bëjmë Aeroport në Kukës”, u shpreh Rama.


 

18 Comments

  1. Ty po të shajnë të bëjnë nder o gërdallë.Aeroporti i Kukësit ka qenë ndërtuar me kohë nga Emiratet e Bashkuara Arabe o bythqir lulishtesh.Mos ki merak se në pidh të Anetës do shkosh pas 25 Prillit.

 1. Ik ore plere s e s ta din per nder Kukesi ty se po te ishte per ty e dergoje Vlore, aty e ke mendjen , po te ishe asi plere qe shitesh ke ke ne pushtet qoft drejtor drejtorie ose zevendes minister apo ne ndonje dikaster tjeter , ik ore Goxille ik pi naj qik mall se je ber si rrezik vdekje, ik ore te qift Kina dhe Rusia plus Sebia familjen ik me shpejt se na je ber me keq se hasmet.

 2. Lavdi gjigantit Sefer Daja!

  Katunare surrat parrur
  Qytetar s’ke me u bo kurre
  Pac me nru
  Ene shtate lekure.

  1. Ik mer idiot, “qytetar” veshgjate qe meriton jonxhe se sufllaqja eshte ushqim ekzotik per ty, debil mashkull.

 3. Realiteti eshte qe cunat e londres do hyjne pa lejen tende, por do te vleresohen ne baze te QIRJES dhe shkerdhymjes qe do te te bejne ty dhe sorollopit tend o dhjaks plenash

 4. Cunat e Londres dhe te gjithe Shqiperise do te te shkerdhejne robt kesaj radhe o psikopat.

  Do te besh batute me nje ulje avioni dhe mbaroi filmi. Aeroporti i Kukesit ishe i ri i ndertuar nga Emiratet ketu e 20 vjet por ti si hajdut qe je shkaterrove kullen , hangarin dhe harxhove ca milliona euro kot me kot te panevojshme per te treguar se po “nderton” dicka qe ishte ne fakt e nerduar akull e re dhe e pa vene ne pune kurre.

  Ti nese do doje te beje pune ishte ta veje ne pune funksional ku te operonin linjat ajrore e te kishte trafik, jo te ulesh njehere Airalbanian dhe pastaj te mesojne bicikleten kalamajt ne aerodrom.

  Do te kishin patur sens investimet e tua nese aeroporti ishte funksional dhe kishte flusk e trafik dhe qe per te perballuar ate duheshin nderhyrje, zgjatim piste, etj etj.

  Kete radhe do te te shkerdhejne robt gjithe Shqiperia se Kuksi te ka thyer turinjte gjithmone o skizofren.

 5. ahaha punon shqupi me PeDerat. qeni qe leh nuk te han.
  Duket nga gjuha qe asnje nga ju qe shktuani nuk eshte kuksian. Do qani si gjithmon edhe me 25 prill.

  1. o Es kingu, une jam kuksian dhe e di realitetin, te pakten ne Kukes. Ti qe ngezellehesh duke pare 3D-te e Kryepsikopatit te Rilidnjes mendon se duhet te jene te gjithe si Rilinds ose te jesh me PD-ne perdersia e kundershtojme Ramen.

   Une dua me shume veten time dhe xhepin tim. Kur sjellja dhe veprimet e nje Kryeministri ndikojne negativisht ne xhepin dhe mireqenien time, athre une reagoj qoft Rama KM aktual apo neser Basha tjetri i radhes.

   Njeriu ka dinjtet e pak respekt per veten ja q.r e nuk duhet te luftoje te mbroje veten e vet me shume sesa kryeministrin qe ti adhuron, fatkeqsisht.

 6. Po te kishte nxjerre qofte edhe nje(1) lek nga xhepi i vet, do isha dakord qe ti seleksiononim “cunat e Londres” por duke qene se aeroporti eshte beer me leket e te gjithe shqipetareve qe financojne edhe kapriciot e tua me te uleta e idiote..MOS NA CAJ TRAPIN

 7. Cunat e Kuksit vijne me Range Rovera more bythqiri Anetes dhe s’ kane nevoje per aeroportin tend. Mund te therresesh Elton John dhe doren e tij te vijne te te kenaqin Maznikun dhe Eri mashtruesin po jo cuna Kukesi me bole

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.