• |
ide | kryesore

Rama nxjerr kurbën e vaksinimit ndaj COVID-19: Do të kemi sezon turistik të lehtësuar ndjeshëm

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Edi Rama publikoi online kurbën e vaksinimit të COVID-19, ku pasqyrohen të dhënat e 7 ditëve të fundit në rajon dhe Europë.

Rama thotë se Shqipëria do e fitojë luftën me lidership, organizim, këmbëngulje e durim të madh.


Sipas kryeministrit, me vaksinimin e pandalur që ka nisur Shqipëria këtë verë do të jetë një sezon turistik të lehtësuar ndjeshëm.

4 Comments

 1. Po kurben 110 milion euro qe ndave me Becchetin na trego pak dhe krahasoje me kurben e

  burgosjes se 38 000 njerzve per fatura 30 mije lekshe. Na trego kurben e ndeshkimit nga ligji per keto dy

  fatura. Kurba e denimit te kryefamiljarit per 30 euro te nje fature te papaguar ishte burgosja dhe vdekja

  ne qeli, po kurba e denimit per 40 MILION HERE ME SHUME cila mendon se duhet te jete.

 2. O Ramazono,

  kujt ja trego ti kto grafiket? Sufllaqeve? Po keto grafike jane bazuar ne te dhenat qe ju servirni. Eshte njesoj sikur i ka nxjerre Lali dhjeri nga bodrumet e bashkise mor trim.
  Hajde Ramazono, kembet e lehta e faqja e bardhe. Hape rrugen dhe mos ik si rrenacak langaraq, ik me dinjitet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu