• |
ide | kryesore

Aksident në Lushnje, ndërron jetë shoferi dhe pasagjeri

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksidentë i rëndë me pasojë vdekjen e dy personave ka ndodhur mbrëmjen e së martës në një fshat të Lushnjes.Mësohet se rreth orës 18:30, në aksin rrugor Lushnjë-Krutje, në fshatin “Ngurrëz e vogël”, një automjet tip “Renault“ ka dalë nga rruga. Si pasojë raportohet se janë dëmtuar dhe kanë ndërruar jetë drejtuesi dhe pasagjeri në mjet. Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimave dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Lushnjë


Informacion paraprak

Sot rreth orës 18:30, në aksin rrugor Lushnjë-Krutje, në fshatin “Gurrëz e vogël”, automjeti tip “Reno “, ka dalë nga rruga, ku për pasojë janë dëmtuar dhe kanë ndërruar jetë drejtuesi dhe pasagjeri në mjet.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimave dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu