• |
ide | kryesore

Bebe Rexha sjell versionin remix të këngës ‘Sacrifice’

-Instant, Paparazzi, Slider
Këngëtarja Bebe Rexha së fundmi ka sjellë versionin e ri të këngës “Sacrifice”.

Përmes rrjetit të saj social,Twitter Bebe ka lajmëtuar fansat se remiksi i “Sacrifice” mund të dëgjohet në platformat muzikore online.Kënga ka marrë deri më tani 10 milionë klikime dhe është pëlyqyer shumë nga fansat e këngëtares të cilët e kanë komplimentuar. 


“Sacrifice”, tashmë ka marrë rreth 10 milionë klikime në Youtube dhe po pëlqehet mjaft shumë nga fansat e saj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.