• |
ide | kryesore

PD i përgjigjet Ramës: Pas 8 vitesh, dështimi po troket në derën tuaj për herë të tretë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Selia blu i është përgjigjur sulmeve të kryeministrit Rama pasditen e sotme në Kolonjë, pasi ky i fundit kritikoi sërish grumbullimet e PD-së gjatë fushatës.

Ndërsa Rama kërkon mandatin e tretë, në një reagim, Partia Demokratike shkruan se pas tetë vitesh dështime Rama po troket sërish në derën e qytetarëve shqiptarë.


“8 vjet dështime dhe tani dështimi të troket në derën tuaj për herë të tretë. Mos e lejo të futet brenda!”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu