• |
ide | kryesore

Basha në Peqin: Rama iu keqtrajtoi 8 vite me banda, votoni PD për ndryshim

Arkiva, Lajme

Në fjalën e tij mes qindra qytetarwve qw e pritwn nw Peqin, Lulzim Basha tha se në 8 vite Edi Rama me bandat e tij, i ka ulur kokën, i ka keqtrajtuar, i ka fyer, i ka marrë nëpërkëmbë njerëzit e Peqinit.


Basha kërkoi votën për Partinë Demokratike mё 25 prill, për t’i hapur rrugë ndryshimit duke sjell standarde europiane në ekonomi, vende pune, paga dinjitoze, subvencione për fermerët dhe që asnjë bir dhe asnjë bijë Peqini nuk do të mbetet pa studiuar për shkak të pamundësive ekonomike.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *