• |
ide | kryesore

Basha pritet me entuziazëm rrugës për në Elbasan nga mbështetësit demokratë

-Instant, Lajme, Të fundit

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zgjedhur Elbasanin si qytetin e radhës në turin e takimeve të tij elektorale.


Basha rrugës për në Elbasan është ndalur në një moment për të përshëndetur mbështetësit që e prinin në automjete me flamuj të PD.


Këtë moment kryedemokrati e ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale, ndërsa e cilëson si pritje entuziaste.

Më herët gjatë ditës së sotme Basha ka vizituar në Peqin dhe në Belsh.


2 Comments

  1. hahahahaha pritet me entuziazem nga dy autobuze me cecene qe merr me vete kudo qe shkon Lylka eshte vetem nje cope idiot qe do zhduket nga politika mbas zgjedhjeve dhe Plaku Mere do vdes nga marazi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.