• |
ide | kryesore

Bllokimi i Rinasit/ Unioni Europian i Kontrollorëve të trafikut Ajror thirrje: Ndalni sulmet mbi kontrollorët, zgjidhje me dialog, jo qasje totalitare

Arkiva, Lajme, Të fundit

Unioni Europian i Kontrollorëve të trafikut Ajror ka reaguar pas grevës së nisur nga Albcontroll që ka sjellë dhe pezullimin e fluturimeve. Unioni Europian i Kontrollorëve të trafikut Ajror bën thirrje për ndalimin e sulmeve mbi kontrollorët e trafikut ajror dhe apelon për zgjidhje me dialog, jo me qasje totalitare. 

4 Comments

 1. lajm i rrem.
  Ku e ka shkruar kete deklaraten ky UNIONI ? Ne facebook ? Ne ndonje portal ? ne ndonje Websit ?
  UNIONI EUROPIAN I KONTROLLOREVE TE TRAFIKUT AJROR . nuk egziston .

  Lajm i sajuar per gomert e Lapsit.

 2. Qijani robt nxirrini ne rruge kelyshat e kurvave. Kush jane kto IDIOTE qe paralizojne jeten publike.
  BILES RRASINI EDHE JA 5 VITE BURG QE TE MESOJNE TE TJERËT.

 3. Lajmi i mire asht se njerezit po ndergjegjsohen dhe e kane kuptuar se kush asht kryemuti i Shqiperise.
  Dhe fajin ……ah po,Saliu!
  RAMA ZHDUKU!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu