• |
ide | kryesore

Dalin pamjet e para nga xhirimet e filmit të Angelina Jolie (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Angelina Jolie ka nisur  xhirimet e filmit të saj më të ri “Those Who Wish Me Dead”

 Në film, aktorja luan rolin e ‘Hannah’  , një grua e cila ende vuan nga humbja e tre personave që nuk arriti ti shpëtonte nga një zjarr. Angelina e ka përshkruar rolin e saj si një “grua që ka përjetuar një tragjedi dhe ndihet e përgjegjshme për të”. Filmi është i bazuar në romanin e Michael Koryta dhe do të dalë në kinema më 14 maj .


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu