• |
ide | kryesore

Demi Lovato , e tronditur pasi mori vesh për mbidozën e reperit DMX

-Instant, Paparazzi, Slider

Demi Lovato ka reaguar së fundmi për gjendjen shëndetësore të reperit DMX.


Këngëtarja ka treguar se u trondit kur mësoi për mbidozën e DMX,dhe u ndje vërtetë me fat që ajo është ende gjallë. Demi u shpreh për mediat se do të flasë në dokumentarin e saj ‘Dancing with The Devil’, për reperin i cili aktualisht ndodhet në koma dhe në gjendje kritike për jetën.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu