• |
ide | kryesore

Ironia e aktorit të “Portokalli”: Gabimi që bënë kontrollorët e Rinasit

-Instant, Arkiva, Pikante

Aktori i humorit, Ledio Lako ka reaguar për protestën e kontrollorëve të Albcontroll në aeroportin e “Nënë Tereza” në Rinas.
Në një postim në facebook, Ledio ironizon duke thënë se kontrollorët bënë gabim që nisën protestën në këtë moment, pasi duhet të prisnin sa kryeministri Edi Rama të dilte nga Shqipëria, në mënyrë që të mbetej jashtë territorit shqiptar.

“Keta të Albcontrollit kanë bërë një gabim! Duhet të prisnin sa të ikte Rama në Turqi apo në një shtet tjetër Europian dhe pastaj ta mbyllnin! Le të vinte me skafin e ndonjërit pastaj”- shkruan Lako.


3 Comments

  1. Shakaxhinjte e medhej (qe njeh bota),ne jeten reale,kane qene” serioze”.Keta shakakaxhinjte tane te rinj,ngaterrojne skenen (me apo edhe pa spektatore),dhe u duket,sikur te gjithe e kane vemendjen tek budalladheqet e tyre.Bile,edhe skena,po i hiken prej duarsh.Shikoni sa aktore (shakaxhinje),i kane mbetur portokallise.Ata me te miret,dhe me me dinjitet,jane larguar,duke lene zbrazur,kete ambient te molepsur militantesh.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.