• |
ide | kryesore

Pas ndarjes nga Scott Disick , Sofia Richie në një romancë të re dashurie

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se Sofia Richie ka nisur një romancë me Elliot Grainge,


Një burim i afërt me dyshen ka treguar për mediat se cifti kanë qenë miq prej shumë kohësh dhe Elliot ka një marrëdhënie shumë të mirë me familjen e Sofia-s“Ata kanë qenë miq për vite me rradhë dhe Elliot është gjithashtu i afërt me vëllain e Sofjes, Miles. Është shumë mirë për Sofian të dalë me dikë që familja e saj e miraton dhe e pëlqenSofia dhe Elliot janë të lumtur së bashku”,u shpreh burimi.Para disa ditësh , modelja publikoi gjithashtu edhe një foto me Grainge duke konfirmuar publikisht lidhjen e tyre.

 


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.