• |
ide | kryesore

Video/ Bayern barazon, por llogaritë nuk i kishte bërë me Mbappe

-Instant, Sport, Video

Spektakël në Mynih me Bayern e PSG që përgjigjen e kundërpërgjigjen. Presioni i gjermanëve ishte asfiksues, duke i detyruar parisienët të mbylleshin prapa. Flick kërkon më shumë nga të tijtë dhe në minutën e 60 Mueller barazon rezultatin, duke dhënë idenë se tashmë ka kohë edhe për përmbysjen finale.Kohë në fakt që vlente për avantazhin tjetër të PSG, që shkon në gol me njeriun e saj simbol Mbappe. Sulmuesi shënon në minutën e 68, duke fiksuar një dygolësh prestigjoz në Allianz Arena e duke i kthyer francezëve euforinë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu