• |
ide | kryesore

Video/ Ish-lojtari i PSG ndëshkon francezët: Bayern nis të xhirojë

-Instant, Sport, Video

Bayern Mynih nuk mund të dorëzohet kaq lehtë në shtëpi dhe bavarezët fillojnë të ngrenë ritmin, në tentativë për tu futur në lojë. Skuadra e Flick, edhe pse pa Leëandoëskin, gjen mundësinë të futet në lojë dhe e bën me ish-sulmuesin e parisienëve Choupo-Moting. Sulmuesi realizon në minutën e 37, duke i dhënë shpresë gjermanëve për të synuar përmbysjen.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu