• |
ide | kryesore

Video/ Tronditet Bayern: super asist i Neymar, dyfishon Marquinhos

-Instant, Sport, Video

Në Allianz Arena PSG vazhdon të befasojë duke i dhënë një mësim të mirë Bayern Mynih. Skuadra e Flick nuk po arrin të futet në lojë dhe pëson inisiativën e francezëve, që shënojnë edhe golin e dytë në minutën e 28. Një asist spektakolar i Neymar nxjerr vetëm përballë Neuer brazilianin Marquinhos që shënon golin e dytë për të besuarit e Pochettinos.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.