• |
ide | kryesore

FOTO/ Europa League habitet nga invazori i pazakontë: një burrë nudo në fushë gjatë Granada-United

-Instant, Sport

Situatë e pazakontë në Granada, gjatë pjesës së parë të ndeshjes çerekfinale të Ligës së Evropës, mes vendasve dhe Manchester United. Një burrë krejtësisht i zhveshur arriti të shmangte mbikëqyrjen dhe të vraponte në fushë ku u shtri dhe u rrokullis mbi bar, duke shkaktuar një ndërprerje të shkurtër të ndeshjes. Pushtuesi i terrenit u ndalua nga policia dhe u shoqërua jashtë impiantit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu