• |
ide | kryesore

Khloe Kardashian thyen heshtjen pas publikimit të fotos së saj

-Instant, Paparazzi, Slider

Khloe Kardashian së fundmi ka reaguar pas publikimit të fotos së saj nga asistentja.


Përmes rrjetit të saj social, Instagram, Khloe postoi një foto topless dhe tregoi se ky është trupi i saj pa filtra.”Hej djema, kjo jam unë dhe trupi im pa filtër.Fotoja që u postua këtë javë është e bukur. Por si dikush që ka luftuar me imazhin e trupit tërë jetën e saj, kur dikush ju bën një foto që nuk është hije, me ndriçim të keq ose nuk e kap trupin tuaj siç është pasi keni punuar kaq shumë për ta arritur deri në këtë pikë  dhe pastaj e ndan atë me botën -duhet të keni të gjithë të drejtën të kërkoni që ajo të mos të hidhet pavarësisht kush jeni”, u shpreh Kardashian.Ekipi i Khloe po bën të mundur që të heqë nga rrjetet socialie një foto të Khloe me rroba banjo dhe pa filtra.Zëdhënësja e saj u shpreh gjithashtu se fotoja e  paautorizuar është bërë gjatë një mbledhje familjare.


Image

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu