• |
ide | kryesore

Lily Allen flet për ndërhyrjet estetike: Kisha turp ta pranoja

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Lily Allen ka treguar së fundmi për fansat detaje të reja rreth jetës së saj personale.

Përmes rrjetit të saj social, Instagram, Lily ka folur rreth operacioneve plastike dhe ka zbuluar se para shumë vitesh ka bërë liposuksion. Këngëtarja u shpreh se nuk i tregoi atëherë ish të dashurit të saj pasi kishte turp ta pranonte. Gjithashtu Allen u ndal dhe tek njohja me David Harbour, me të cilin u martua shtatorin e kaluar.”Ne u takuam në dhomën e zhveshjes së një shfaqje. Jeta e martuar është e shkëlqyeshme. Nuk mund te ankohem. “Burri im është i mrekullueshëm dhe unë ndihem shumë mirë këto ditë,” rrëfeu ajo.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.