• |
ide | kryesore

Në shtëpinë Griezmann lindin vetëm në 8 prill: të tre fëmijët kanë lindur një datë lindje

-Instant, Sport

Është festë e trefishtë në shtëpinë e Griezmann: sulmuesi i Barcelonës ka njoftuar në mediat sociale lindjen e vajzës së tij të tretë, Alba, e cila për një rastësi kurioze dhe gati të pabesueshme doli në jetë në të njëjtën ditë me dy fëmijët më të mëdhenj Mia (lindur më 8 prill 2016) dhe Amaro (8 prill 2019). Një datë e destinuar qartë për të përfaqësuar një ngjarje të vërtetë familjare për vitet e ardhshme …


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu