• |
ide | kryesore

Sylvester Stallone nuk do të rikthehet në “Creed III”

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori Sylvester Stallone, nuk do të jetë më pjesë e “Creed”.


Lajmi është bërë i ditur nga përfaqësuesi i tij i cili ka deklaruar se aktori nuk do të paraqitet në pjesën e ardhshme të “Creed III”.


Sylvester luajti në gjashtë filmat e “Rocky” si kampion boksi dhe më pas përsëri në dy filmat “Creed” si mentor, trainer i Adonis “Donnie” të Johnson Creed dhe djalit të i ish rivalit të Balboa, Apollo Creed. “Creed III” është planifikuar të fillojë xhirimet këtë vit dhe mendohet se do të publikohet më 23 nëntor 2022.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu