• |
ide | kryesore

Video e re e ‘Game of Thrones’ inatos fansat: Është një turp

-Instant, Paparazzi, Slider
Së fundmi është publikuar një video e cila përmban momentet kryesore nga seriali Game of Thrones.
Video përfshin momente nga sezoni i fundit i serialit,por kjo gjë ka shkaktuar një irritim tek fansat.Menjëherë pas publikimit ata kanë shprehur pakënaqësitë e tyre duke komentuar se përfundimi i serialit ishte një dështim dhe prisnin një mbyllje më ndryshe. ‘Unë as nuk mund ta sjell veten për të ri-shikuar të gjithë shfaqjen për shkak se sa keq përfundoi. E cila është një turp sepse katër sezonet e para janë absolutisht flakë’,komentoi një fans.Mediat kanë raportuar se autori i Game of Thrones George R.R. Martin ende nuk i ka përfunduar dy librat e fundit në serinë e tij të romaneve, të cilat thuhet se kanë përfundime shumë të ndryshme për shumë nga personazhet.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu