• |
ide | kryesore

Balluku: Albcontrol në normalitet të plotë. Plani i pengmarrjes dështoi

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Me rikthimin në normalitet të punës në kullën e kontrollit të trafikut ajror në Rinas, ministrja Belinda Balluku reagoi në Twitter duke thënë se “plani i pengmarrjes dështoi”.


Ndërsa i bën thirrje organeve të drejtësisë të zbardhë ngjarjen.


“Albcontrol në normalitet të plotë. Kontrollorët e kthyer në përgjigje të apelit tonë jane në krye të detyrës. Drejtësia të zbardhë deri në fund ngjarjen e rëndë. Plani i pengmarrjes dështoi”, shkruan Balluku.

11 Comments

 1. Beqir balluku ishte nje nga organizuesit e spastrimeve qe Hoxha beri ne 1956, nje kriminel i mshefte. Tani e mbesa ne del me tezen “plani i pengmarrjes” Njelloj si justifikimet e kriminelit balluku..

 2. kucka , gjuhe neperke , mbasi u nda nga perversi balla eshte ba dhe me perverse .
  kjo lloj gjuhe kane perdoret komunistat ndaj armiqve nganjiher dhe ndaj kolegve te tyre , mbasi kane ba krime kane vra kane cneru dikatori cnjerzore i ka pushkattu si axhen e kesa zhele .
  E tash jane kthy ne puuuuushtet femijet , niprit , mesat e komunistave.

  1. Po pse mer rrot kari, me zile na qeka pervers Balla?
   Ca te ka bo ty Balla, ku te ka ra ne qaf ty Balla?
   Atij te shkretit i kan nxjerr nje video tu i ra me dor, nese kjo te duket perversitet atehere ik shko vizitou se ke probleme me trute.

 3. PERGJIGJE PER SPIROPICKEN:
  PO TE MOS ISHTE RAMA KRYEMINISTER NUK DO HANIM GJOBE 140 MILN EURO DHE TI NUK DO RIPJE SHTETIN ME 5 MLN EURO NE DOGANE.

 4. Kjo bashke me stomakun ka zvogeluar dhe trurin. Vetem nje zombi zbaton urdhrat ne kete menyre.
  Ndjej keqardhje per te….

 5. Eshte e paimagjinueshme ajo qe nxjerr nga goja Beqirja e Beqirit. Greva eshte nje mjet demokratik qe njihet dhe praktikohet ne gjithe boten ndersa ne Albanistan e quajne penngmarrje

 6. Armiku i kllases u gjet.Tashti gjyqi t’i bahet para popullit.GRUSHT CELESHI RRETH PARDHISE.
  Te na rruaje Pardhia dhe kriemuti i ine Edvin shkerdhrama!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu