• |
ide | kryesore

Britney Spears merr vaksinën kundër Covid-19

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Britney Spears ka zbuluar së fundmi se ka marrë vaksinën kundër Covid-19.


Përmes rrjetit social,Instagram, këngëtarja postoi një video teksa i dashuri i saj Sam Asghari e pyeste rreth eksperiencës së saj.Çfarë keni menduar për vaksinën?” e pyeti Sam.”Njerëzit në internet thanë se ishte vërtet keq, si një plumb në krahun tënd”, u përgjigj ajo”Nuk ishte asgjë. Nuk ndjeva asgjë. Jam mirë dhe shpresoj të vazhdoj të qëndroj mirë, u shpreh Spears. Menjëherë pas postimit ,fansat i kamë komentuar duke e falenderuar për inkurajimin e të tjerëve.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.