• |
ide | kryesore

Jennifer Aniston rikthehet me ish të dashurin e saj

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e  huaja kanë raportuar se aktorja Jennifer Aniston mund të jetë rikthyer me ish të dashurin John Mayer.


Sipas mediave, dyshja është fotografuar nga paparacët duke u largur nga një restorant së bashku. Gjithashtu, fansat e aktores kanë vënë re qenin e saj në videot e John në aplikacionin TikTok duke i shtuar akoma më shumë dyshimet për një romancë mes tyre.Aniston dhe këngëtarit ishin së bashku për rreth një vit gjatë 2008 dhe 2009.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu