• |
ide | kryesore

VIDEO/ E moshuara vë në siklet kandidatin e PS në mes të rrugës

-Instant, Arkiva, Syri i Lapsit, Video

Një e moshuar në Tiranë është përballur në rrugët e Asriti me kandidatin e PS-se Plarent Ndreca dhe stafin e tij. E moshuara tregon se i eshte rritur pensioni vec 2 mije lek dhe nuk beson fare tek premtimet.


Kandidati i PS po mundohej të manipulonte hallin e vërtetë të të moshuarës, duke sygjestionuar përgjigjen e saj, me pyetjen a beson te PS?


Por përgjigjja e të moshuarës e lë me gisht në gojë Ndrecën. Momentet e perballjes se saj me Plarent Ndrecen jane filmuar nga ZjarrTV.

3 Comments

  1. Me plehr ska ku vej skuth imoral ka marr me qaf njerez u ka hequr buken e kalamajve me poshtersit e tij zoti e ndeshkoft atje ku i dhemb me shum

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu