• |
ide | kryesore

Humb kontrollin dhe del nga rruga, shkrumbohet automjeti në aksin Cërrik-Gramsh

-Instant, Lajme, Të fundit

Një makinë ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga në aksin Cerrik-Gramsh pranë digës së liqenit. Automjeti më pas ka marrë flakë duke u djegur totalisht. Zjarrfikëset e Gramshit dhe të Cerrikut kanë shkuar në vendngjarje për të shuar flakët. Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur po ashtu ambulanca dhe policia.


Fatmirësisht personat që ndodheshin brenda kanë shpëtuar.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu