• |
ide | kryesore

Video/ “Ole, ole ole”: shikoni ç’ndodh në dhomat e zhveshjes së Teutës

-Instant, Sport, Video

Një fitore 0-2 kundër Apolonisë që i projekton durrsakët e Teutës në vendin e parë vetmitar. Golat e Vilës dhe Bregut kanë bërë që skuadra e Martinit të shkojë në dhomat e zhveshjes me 49 pikë, 2 pikë diferencë nga Vllaznia. Eufori në dhomat e zhveshjes së Teutës, që kanë dashur të përjetësojnë momentin me një video, ku shihet festa e çmendur e lojtarëve dhe stafit teknik.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.