• |
ide | kryesore

Beyonce dhe Jay Z festojnë përvjetorin e martesës (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi Beyonce dhe Jay-Z kanë udhëtuar drejt Los Angeles për të festur 13 vjetorin e martesës së tyre.


Përmes rrjetit të saj social,Instagram,Beyonce ka postuar foto nga udhëtimi tyre.Këngëtarja publikoi një foto të saj e veshur me një kostum kuq e zi dhe me syze si dhe një foto të  ciftit ku .Jay Z  kishte veshur një triko të zezë dhe syze të së njëjtës ngjyrë. Dyshja kanë tre fëmijë së bashku: vajza Blue Ivy Carter, nëntë vjeçe, dhe binjakët Rumi dhe Sir, tre vjeçë.

 


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu