• |
ide | kryesore

Catherine Zeta Jones zbulon sekretin e martesës së saj me Michael Douglas

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi aktorja Catherine Zeta John ka folur rreth jetës së saj personale.


E pyetur në një intervistë rreth martesës me aktorin Michael Douglas, Catherine zbuloi se sekreti i dashurisë së tyre është ruajtja e privatësisë.Unë jo gjithmonë jam Catherine Zeta-Jones. Unë jam kryesisht Kate. Dhe kur jam Kate, më pëlqen të kënaqem kur jam në shtrat me familjen time. Më pëlqen shumë privatësia ime dhe nuk kam nevojë ta ndaj me publikun dhe mediat. Unë kurrë nuk do të publikoj foto nga banjo ose ato me bashkëshortin në një vaskë të nxehtë”, u shpreh aktorja.Gjithashtu ajo tregoi se sensi i humorit dhe respektin që kanë për njëri tjetrin ka bërë që dyshja të ketë një marrëdhënie të shëndetshme.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu