• |
ide | kryesore

Video/ De Rossi në spital mesazh miqve: “Pata frikë, më thanë se nëse nuk do të kisha ardhur…”

-Instant, Sport, Video

“Unë erdha sepse kisha shumë simptoma që nuk po zhdukeshin, kam pneumoni intersticiale bilaterale, jo në një nivel shumë serioz, por e kam. Ata më thanë, mbi të gjitha, se nëse nuk do të kisha ardhur… Nuk është një fazë në limite, por jo nuk është as Covid për tu trajtuar në shtëpi “. Në një video të dërguar miqve, Daniele De Rossi, i shtruar në spitalin Spallanzani për t’u kuruar nga virusi, flet për gjendjen e tij. De Rossi thekson se ditët e fundit ai është “ngritur nga karrigia e tij, por pa e bërë me shpejtësi, normalisht si gjithmonë e megjithatë pata si një gjysmë të fikëti. Ndjeva gjithçka të turbullt, u lëkunda dhe u frikësova, kërkova të bëj një kontroll”.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu