• |
ide | kryesore

Basha te Njësia 7: Më bëtë të ndihem si në shtëpinë time, asgjë nuk e ndal dot ndryshimin (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kreu i PD, Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me qytetarët tek Njësia Nr.7 në Tiranë. Basha thotë se nga kjo Njësi e nisi jetën e tij politike dhe me pritjen e qytetarëve kësaj radhe e kanë bërë të ndihet si në shtëpinë e tij. Ai kërkon nga gjithë shqiptarët që më 25 prill të shkojnë masivisht tek kutitë e votimit pasi asgjë nuk e ndal dot më ndryshimin.


‘’Kudo që shkoj shoh të rinj, këtu është familja ku kam nisur jetën politike. Faleminderit për këtë mikpritje, më bëtë të ndihem siç jam, në shtëpinë time. Dita po afron. Faleminderit nga zemra. Të gjithë në kutitë e votimit më 25 prill, asgjë nuk e ndal dot ndryshimin. Tani ndryshimi është në zemrat e çdo shqiptari. Shqipëria fiton, ju fitoni!’’- tha Basha.


7 Comments

 1. Te pretendosh qe basha eshte ndryshimi.
  Eshte kulmi.
  Un jam i majt ne bindje. Kam votuar gjithmon te majten qe nga 2001 kur kam votuar per her te pare. Dhe serisht do votoj te majten dhe ne keto zgjedhje.
  Ama kam qef qe kesaj here te fitoj opozita.
  Kam qef se dua qe kete 4 vjecar te qesh. Te qesh me ata qe i kan vare shpresat te ky njeri dhe te te gjith ato pseudo parti qe ka mbledhur.
  Ishalla fiton opozita….. Un do qesh. Po do qesh…
  Se jam i bindur se cfar mund te ofrojn keta. Jam i bindur qe nuk kan ndryshuar. Jam i bindur qe injoranca do na pushtoj serish kudo. Jam i bindur te idiotesia qe i karakterizon. Jam i bindur qe nuk kan vend mend nga 2013. Jam i bindur qe do na kthejn pas e do na e shesin si sukses.
  PO JAM I BINDUR QE ME ATA VETEM DO QESH.
  TE UROJ FITORE OPOZIT

 2. Un skam votu kur mbusha 18. Sme la PD. I mbaj mend dhe me emra kush sme la. Njeri prej tyre eshte bere albiter futbolli sot ben sikur se rrun me per politik…Hahahahahah. Eh mo vari lesht

 3. Ajo lagje , ti thote faleminderit. se i shtroi te gjitha rrugicat kur Basha mori mandatin e pare si deputet. nga atehere e deri sot nuk eshte bere me asnje gje. Pervec trotuareve qe ske ku te kalosh, nga tavolinat e lokaleve dhe nga Parkimet e rezidenteve te lal Plehut.

 4. “Database”, Mero Baze ironizon denoncimin e PD: Kam 15 vite që kritikoj Berishën dhe më quajnë votues të pasigurt, Bejtja e Shkullaku votues të sigurt të PS

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu