• |
ide | kryesore

Bad Bunny, së shpejti turne muzikor për vitin 2022

-Instant, Paparazzi, Slider
Reperi Bad Bunny  ka zbuluar së fundmj për fansat se do të nisë një turne në Amerikën e Veriut, duke e quajtur atë ‘El Último Tour del Mundo 2022’.

Emri i turneut është i njëjti me atë të albumit të tij të vitit 2020.Bunny ka njoftuar se biletat do të dalin në shitje të premten dhe datat e turneut fillojnë nga shkurti deri në prill të vitit të ardhshëm.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu