• |
ide | kryesore

Basha nxjerr videon: Nuk jam piktor, por…

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka publikuar një spot publicitar ku tregon çfarë i duhet Shqipërisë sipas tij.


“Jo unë nuk jam piktor, por e di se çfarë i duhet Shqipërisë. Punësim dhe mirëqenie, integrim në BE, ndryshim! Voto 9!” – thuhet në video.


4 Comments

  1. E kush eshte ndryshimi ti? Ty te kemi lrovuar e sterprovuar mer daku dhe e kemi pare ca palloshi je. Ndryshimi vjen nga ata qe sjane provuar me pare.

  2. Po cfare mundente jesh ti qe shkruan cecen!
    Jam kurioz nga mund te jesh ti cdare kulture cfare arsimi ke!
    Dhe endri fuga vete nuk shkruan dot keshtu se prape se prape i ka ngel nje fije nder…..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu