• |
ide | kryesore

David Beckham, së shpejti me një projekt televiziv

-Instant, Paparazzi, Slider
Mediat  e huaja kanë raportuar se David Beckham do të vijë së shpejti me një projekt televiziv ne ‘Disney +’.


Sipas tyre, David do të udhëzojë futbollistët e rinj duke i trajnuar.Në një intervistë , ai u shpreh tepër i entuziasmuar për rolin e tij si mentor i këtyre të rinjve. “Është fantastike të bësh Save the Our Squad dhe të ndriçosh një dritë në llojin e futbollit bazë që kam përjetuar duke u rritur dhe që më dha aq shumë në fillim të jetës time në lojë.Unë isha aq me fat që kisha një karrierë të gjatë dhe të suksesshme duke luajtur dhe tani që kam mundësinë t’iu kthehesha këtyre komuniteteve si mentor është e pabesueshme”, shtoi ai.Zhvillimi dhe edukimi i talenteve të rinj është kaq i rëndësishëm në lojë dhe është shumë mirë të punosh me Disney + në këtë projekt”, u shpreh Beckham.Shfaqja do të bëhet nga kompania e prodhimit Twenty Twenty dhe Studio 99, një studio prodhimi që themeloi futbollisti


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *