• |
ide | kryesore

Gazetarja merret me forcë nga vendi i punës në Kashar, dhunohet nga i dashuri i saj

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Kashar. Një gazetare ka rënë pre e dhunës fizike dhe psikologjike nga i dashuri i saj. Blutë e Tiranës njoftojnë se një 35-vjeçar ka renë në prangat e policisë ditën e sotme në Tiranë, i akuzuar për “Përndjekja” dhe “Heqja e paligjshme të lirisë”. Në një njoftim për mediat, policia bën me dije se 35-vjeçari me inicialet A.K përndiqte ish-të dashurën të cilën e ka marrë edhe me forcë në mjetin e tij.


Materialet i kaluan Prokurorisë, së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.


 

6 Comments

  1. Duhet ashpersuar ligji per rrembim personi, qe, keta monstra qe mendojne s e e kane pronen e tyre ate me kë rrine apo rrinin, te mendohen mire…..

  2. Keto gazetaret pjesa me e madhe “u ha suma” vete te lidhen me tipat gango, jo me biznesmene normal! Fluturojne me presh ne ..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu