• |
ide | kryesore

Macaulay Culkin, baba për herë të parë

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori Macaulay Culkin është bërë baba për herë të parë.


Sipas ‘People’ ,Macaulay dhe partnerja e tij, aktorja Brenda Song, janë bërë prindër të një djali.Një përfaqësues i ciftit tha se Brenda, lindi më 5 prill dhe e kanë quajtur djalin Dakota, nisur nga emri që motra e ndjerë e Culkin ka pasur. Ajo ndërroi jetë nga një aksident automobilistik në vitin 2008, kur ishte 29 vjeç.Culkin dhe Song u takuan për herë të parë gjatë xhirimeve të “Changeland”, në vitin 2012.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu