• |
ide | kryesore

Plas arma në Mamurras, një person shtrohet në spital

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Mamurras, Laç, ku sipas burimeve nga policia, një person është qëlluar dhe plagosur me pistoletë.


Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.


I plagosuri është dërguar me urgjencë për në spital.

2 Comments

  1. Cdo gje ndodh per drogen. Drogen e qeverise qe s’ben asgje vecse te behen milioner dhe te blejne makina luksoze.
    Shume gjynah policet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu