• |
ide | kryesore

Video satirike/ “Je ndjerë i përgjuar, mos ki frikë partia-shtet të ka vënë një patronazhist”

-Instant, Arkiva, Syri i Lapsit

Lolita ka publikuar një video satirike për zhvillimet e fundit me përgjimin dhe përdorjen e të dhënave private të qytetarëve.

Ekskluzive/ Si na monitoron Rilindja nr e telefonit, nr ID, vendet e punës, të dhënat konfidenciale për 910 mijë votues të Tiranës 


2 Comments

  1. Ketyre s’i bën më punë satira – kjo fare e qelbur neobolshvike do perdhunuar ne qelite e burgjeve!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.