• |
ide | kryesore

Basha nxjerr VIDEON: Çfarë të bëni nëse nuk ju pëlqen kush ju udhëheq

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar një video me anë të së cilës përcjell një mesazh për zgjedhjet e 25 prillit.


Basha thotë se i pari është votuesi, ndërkohë që deri më tani shqiptarët janë udhëhequr nga qeveritarë arrogantë dhe përçarës.


Ai thotë se shqiptarët nuk duhet të dorëzohen, por të ngrihen dhe të ndërrojnë ata që udhëheqin, të ndryshojnë Shqipërinë.

6 Comments

 1. Ne njesine bashkiake nr 9 ne Tirane shitet vota 600€ per Rilindjen. Kryeplakja e kesaj bashkie me emrin Mira shkon dere me dere per te blere vota. Vota shitet pa pasur asnje hezitim ne degen e Partise te kopshti nr 3.. Gjendja eshte alarmante pasi rilindasit e kesaj njesie bashkiake nuk e rruajne fare per masat ndeshkuese.

 2. Ne njesine bashkiake nr 9 ne Tirane vota u shitet 600€ per person simpatizanteve te pd. Vetem per simpatizantet e pd_se kurse per elektoratin gri vota shitet 100€. Gjendja eshte alarmante SPAK duhet te marri masa menjehere per ti ndeshkuar keta sharlatane.

 3. Thirrja e saj është kundër tyre dhe ata janë edhe në PS, edhe në PD dhe sidomos në LSI, apo edhe të pavarur.

  Ne e njohim betejën e saj dhe të paraardhësve të saj në këtë drejtim, dhe të gjithë e dimë se nuk e ka për një palë kundër tjetrës, por për të gjitha palët që duan ta mbështesin të ardhmen politike tek elementë politikë me influencë kriminale, ose të inkriminuar.

  Prandaj keqpërdorimi është një naivitet, por që në këtë rast tregoi një gjë të rëndësishme. Tregoji se këtu të gjithë shpresojnë tek SHBA. Edhe ata që e kanë sulmuar deri më sot, paskan nevojë për mbështetjen e saj dhe të SHBA-së.

  Kjo ka rëndësi, po të kujtojmë se po krijohej ideja, që Meta dhe Berisha po formonin profilin e tyre si anti-amerikanë, dhe po bënin betejë me ta. Në këtë aspect, ishin duke prodhuar një risi në politikën shqiptare.Kelyshet e salihut me emra,pa emra kane mare nje tekst të shkruar nga elona meco dhe erioni,ku neri stalini ziguri xixa fax po bejne shperndarje ne per portHalet qe financohen nga dyshja salih meta dhe ne fund do fitojne nje byrek dhe ne 25prill Prasin ne bythe të gjithe shpellkaret e lulzime salih BBasha

  1. Po ik mer te qifsha robt . Ke goje ti flet per kelyshe, ti klysh kurve qe rri duke bere copy-paste keto dacibaot e tua ne cdo artikull.

   O vemje, veshdo lepiji bythem Rames dhe nja 2 jave o pleh. Ordiner njeri!

 4. Ne njesine bashkiake nr 9 ne Tirane vota u shitet 600€ per person simpatizanteve te pd. Vetem per simpatizantet e pd_se kurse per elektoratin gri vota shitet 100€. Gjendja eshte alarmante SPAK duhet te marri masa menjehere per ti ndeshkuar keta sharlatane.

 5. Fillun shqupistat me thone anallim loje.
  A do japi Basha doreheqje kesaj radhe? Apo si gjithmone mi vodhen votat……

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu