• |
ide | kryesore

E rëndë/ Bie nga kati i 7-të i pallatit, humb jetën shqiptari në Maltë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maltë ditën e sotme, pasi një shtetas shqiptar ka rënë nga kati i 7-të i një pallati. Si pasojë e rënies shqiptari ka humbur jetë. Lajmi është bërë i ditur nga mediat vendase dhe sipas policisë shqiptari ishte duke punuar në momentin që ka rënë nga lartësia e pallatit.


Nga plagët e marra në trup, ai ka gjetur vdekjen e menjëhershme .


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu