• |
ide | kryesore

Video/ ‘Juda’ anglez i shënon Manchester City: Dortmund në avantazh me Bellingham

-Instant, Sport, Video

Manchester City kishte fituar ndeshjen e parë, por të mbrosh 2-1 e Etihad nuk është një gjë e lehjtë, sidomos në Dortmund. E kështu, Guardiola pa ti kalojë situata nga favori në disfavor pas vetëm 15 minutash. Anglezët ndëshkohen nga një anglez, Jude Bellingham, që kaloi në avantazh gjermanët, duke shënuar në portën e Ederson dhe duke e kaluar kualifikimin në anën e Borussias.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu