• |
ide | kryesore

Video/ Penalltia ‘qetëson’ Guardiolën: City barazon në Dortmund

-Instant, Sport, Video

Manchester City nuk mund të pranonte një rezultat që e nxirrte sërisht nga Champions në cerekfinale për të katërtin sezon radhazi, të paktën jo pa luftuar. Skuadra e Guardiolës ndryshoi marsh dhe në minutën e 55 barazoi rezultatin përballë Borussia Dortmund, por vetëm falë një 11 metërshi. Nga pika e bardhë nuk gaboi Mahrez, duke fiksuar shifrat në 1-1, gjë që kthen sërisht kualifikimin nga Citizens.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu