• |
ide | kryesore

Video/ Shikoni festën e çmendur te Vllaznia në dhomat e zhveshjes

-Instant, Sport, Video

Një kualifim në finale pas 11 vjetësh dhe Vllaznia ia del ti gëzohet suksesit. Kundër Lacit erdhi një fitore e vuajtur që u zgjidh nga një gol I Hioxhajt në minutën e 21.


E kuptueshme festa e kuqebluve pas ndeshjes, me një video të postuar nga vetë klubi në faqen zyrtare. Në imazhet e shpërndara shihet festa e çmendur e lojtarëve të Vllaznisë. Prezent kanë qenë edhe drejtuesit e klubit Xhaferi e Dibra, teksa në mes të festës qëndron trajneri Tomas Brdariç.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu