• |
ide | kryesore

Video/ Silurë e Foden: City vulos gjysëmfinalen

-Instant, Sport, Video

Tronditja e fillimit kaloi plotësisht dhe Manchester City përmbysi gjithcka në pjesën e dytë, duke i dhënë Guardiolës mundësinë të shkojë për herë të parë në gjysëmfinale të Champions që kur është ulur në pankinën angleze. Foden, zbulimi i teknikut spanjoll, ka lëshuar një silurë në minutën e 75 duke kaluar Citizens në avantazh përballë Dortmund.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu