• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në Divjakë, ndërron jetë 19-vjeçarja

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident tragjik nsodhi ditën e sotme në Divjakë.


Një vajzë 19-vjeçare ka ndërruar jetë pasi makina tip ‘’Audi’’, që po udhëtonte, duke shkuar për në plazh ka dalë nga rruga.


Pasagjerja Elsa Meçi, nuk i ka mbijetuar plagëve kurse janë dëmtuar drejtuesi i mjetit, Vilson Hoxha dhe pasagjeri tjetër i paidentifikuar.

Mësohet se viktima është e fejuara e drejtuesit të mjetit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu