• |
ide | kryesore

Bebe Rexha zbulon datën e publikimit të albumit “Better Mistakes”

-Instant, Paparazzi, Slider

Ditën e djeshme ,këngëtarja Bebe Rexha zbuloi për fansat kopertinën e albumit të saj të ri si dhe datën e publikimit.


Përmes rrjetit të saj social,Twitter, Bebe tregoi se albumi i saj i dytë “Better Mistakes”, do të lancohet nga Warner Records më 7 maj 2021.Gjithashtu këngëtarja ka njoftuar se ditën e premte do të lancojë këngën e re “Sabotage” që është pjesë e albumit të ri.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu