• |
ide | kryesore

Djali i Tom Hanks akuzohet nga ish partnerja për abuzim fizik

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se djali i aktorit Tom Hanks, Chester është akuzuar për abuzim fizik.


Sipas Daily Mail, Chester është paditur për dhunë fizike dhe psikologjike nga ish-partnerja e tij Kiana Parker.Kiana ngriti një padi kundër tij në fund të marsit në një gjykatë në Teksas, duke kërkuar 1 milion dollarë dëmshpërblim.Këto pretendime u hodhën menjëherë poshtë nga avokati i Tom i cili deklaroi se akuzat ishin false dhe klienti i tij ka vendosur të ngrejë një padi kundrejt ish partneres.”Ne i konsiderojmë pretendimet e Kiana Parker si tronditëse, plotësisht të rreme, të falsifikuara dhe imagjinare”, u shpreh avokati për mediat.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu