• |
ide | kryesore

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez konfirmojnë ndarjen: Jemi më mirë miq

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kanë konfirmuar ditën e sotme ndarjen.


Nëpërmjet një deklarate për “Today”, ish cifti ka deklaruar se nuk janë më bashkë, por do të vazhdojnë të mbeten miq të mirë të njëri-tjetrit, sepse funksionojnë më mirë kështu.“Kemi kuptuar që shkojmë më mirë si miq dhe të tillë do të mbetemi. Do të vazhdojmë të punojmë bashkë dhe të mbështesim njëri-tjetrin në punët, bizneset dhe projektet tona. I urojmë më të mirën njëri-tjetrit dhe fëmijëve të secilit.Në shenjë respekti, komenti i vetëm që kemi për ju është faleminderit të gjithëve atyre që na kanë mbështetur me fjalët dhe mirësinë e tyre”,është shprehur dyshja.Aludimet për një ndarje midis tyre nisën para dy muajsh kur në media u raportua se Alex e kishte tradhëtuar këngëtaren me një vajzë, pjesëmarrëse në një reality show.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu