• |
ide | kryesore

Krahësimi i FOTOVE/ A ka hequr Rama rrudhat me botoks para zgjedhjeve?

-Instant, Arkiva, Pikante

Kryeministri Edi Rama ishte mbrëmjen e së enjtes në studion e gazetarit Ylli Rakipi në emisionin “Të paekspozuarit”.


Shikues të vëmendshëm vunë re se kreu qeverisë e ka kuruar imazhin e tij këto ditë të fundit të fushatës elektorale.


Sipas tyre, në ballin e kreut të qeverisë ka më pak rrudha se një muaj më parë dhe se nuk përjashtohet një ndërhyrje estetike.

Kryeministri Edi Rama ka bërë disa herë ndryshime në pamjen e tij të jashtme pasi siç e pranon edhe ai vetë “fasada është e rëndësishme”. ©LAPSI.al

 

4 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu