• |
ide | kryesore

Meta flet për databazën e PS: Më kanë në patronazh nja 500 fuksa

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në konferencën e sotme për mediat, Ilir Meta ka folur për databazën e të dhënave personale të PS-së, duke thënë se atë listë me mbi 900 mijë qytetarë e ka dhe vetë në celular.


Ai ironizon se Presidentin e Republikës e kanë në patronazh “500 fuksa’’.


Ndërkohë thotë se tashmë të dhënat e qytetarëve të Shqipërisë janë rrëmbyer.

” E kam atë (listën), se e kam në celular, e përqafoj. Presidentin e kanë në patrnoazh nja 500 fuksa.’’- u shpreh Meta.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu